מפת אתר English
Pictur By : Birgit Gelder
דף הבית פרופיל חברה חברות מוצרים טכנולוגיה החנות קישורים חדשות צור קשר
Deuter
La Sportiva
Lizard

Aircontact

 

מערכת הגב Aircontact היא מוצר הדגל של חברת Deuter. המערכת היא עטורת פרסים ועברה שדרוג משמעותי בשנת 2009. המערכת מבוססת על כריות ה-Aircontact הייחודיות אשר יוצרות סירקולציית אוויר ואוורור יעיל בכל הגב. בדיקות שנערכו במעבדות הוכיחו כי מערכת הגב Aircontact מצמצמת את ההזעה ב-15% בהשוואה לתרמילים מתחרים.
 ACT_2009

  1. בסיס מערכת הגב הוא כריות Aircontact "נושמות" עשויות קצף ייחודי היוצר תאים חלולים. בכל תנועה נוצר אפקט משאבה היוצר סירקולציה של האוויר דרך מערכת הגב ותעלות פליטה מאפשרות נידוף יעיל של האוויר הלח והחם הנוצר בין התרמיל לגב. 
  2. מוטות אלומיניום המעבירים משקל למותניים (השימוש נעשה במוטות במבנה ארגונומי לתמיכה אופטימלית בגב המשתמש). שלד האלומיניום מגיע בצורת X, ומאפשר גמישות של מבנה התרמיל ומשפר את נוחות נשיאת התרמיל.
  3. מערכת "Vari-Quick" מאפשרת התאמה מהירה ונוחה של התרמיל לאורך הגב של המשתמש.
  4. איזור אשק עוצב במיוחד להרחקת התרמיל מהראש ומאפשר תנועה חופשית של הראש.
  5. רצועות מתיחה המאפשרות ייצוב התיק על הגב והתאמת אופן הנשיאה לתנאי הדרך. בשילוב קליפס "Triglide" המאפשר שינוי נוח וקל גם תוך כדי תנועה. ישנם שני מחברים של רצועות אלה לתיק המאפשרים התאמה עוד יותר מדויקת לפיזיולוגיית המשתמש.
  6. רצועות כתפיים מרופדות ואווריריות.
  7. רצועת מותן רב שכבתית, עם ציפוי ייחודי המשפר את הנוחות. בנוסף, בעזרת קצף ייחודי בשילוב עם פלסטיק, רצועות המותן שומרות על הצורה האנטומית האישית של נושא התיק, ובכך משפרות את העברת המשקל הנישא למותניים.
  8. חידוש בדגמי Aircontact! - מערכת רצועת מותניים Vari-Flex: מערכת הנעה עם הגוף ומאפשרת תנועה נוחה עם התרמיל ללא הגבלות ושמירה יותר קלה על שיווי משקל במיוחד במשקלים כבדים.
Designed by Duck Design   Powered by: Upsite.co.il