מפת אתר English
Top Extra
דף הבית פרופיל חברה חברות מוצרים טכנולוגיה החנות קישורים חדשות צור קשר
סרטים
טיפים והנחיות
כתבות

איך להתאים התרמיל לנשיאה נכונה-

 

 

How To carryבכדי להשיג נוחות מקסימלית בזמן נשיאת התיק, חשוב להעמיס אותו בצורה הנכונה ולהתאים אותו אישית בצורה הנכונה. בטיולים ארוכים או במשקלים כבדים התאמה נכונה של התיק למשתמש היא בגדר הכרח, והעמסה נכונה יכולה להיות ההבדל בין טיול מהנה לבין מסע מפרך. טיול נעים!

 

העמסת התרמיל -  כלל אצבע בהעמסת תיק אומר שמוצרים כבדים צריכים לשבת צמוד לגב, עדיף בגובה הכתפיים, בזמן שניתן למקם מוצרים בעלי משקל קל הרחק מהגב. שקי שינה, או מוצרים קלים כדוגמת זה, אמורים להיות מועמסים בתא התחתון, בזמן שמוצרים כבדים צריכים להיות מועמסים בצמוד לגב והתא בכיסוי העליון מותאם במיוחד לחפצים קטנים שדורשים נגישות.


התאמת התרמיל - בכדי להתאים את התרמיל בצורה נכונה, העמס אותו עם משקל ריאליסטי ובצורה נכונה ולאחר מכן פעל על פי סדר הפעולות הבא:

  1. ראשית, שחרר את כל הרצועות, לאחר מכן העמס אותו על הכתפיים, התאם את חגורת המותן ומתח אותה. שים לב שאמצע החגורה אמור לשבת במדויק על עצם האגן ולא מעל לה, כי כך תגביל את תנועת הבטן.
  2. הדק את רצועות הכתפיים, אך לא יותר מדי. העומס העיקרי אמור לשבת על חגורת המותניים.
  3. במקרה של תרמילים עם מערכת Vari Quick של Deuter, בהם ניתן להתאים את אורך הגב במדויק, בדוק שנית את מיקום הכתפיות. החלק האפור של רצועות המתיחה אמור להיות בקו עם עצם הבריח.
  4. בכדי להתאים את המיקום, עקוב אחרי ההוראות בטכנולוגיית Vari Quick.
  5. לאחר כל זאת, הדק את רצועות הייצוב שעל הכתפיות ואת רצועות המתיחה על חגורת המותן בכדי להצמיד את העומס לגבך ולשיפור היציבות. בכדי לאפשר אוורור נוסף לגב, שחרר מעט את רצועות הייצוב.
  6. לבסוף, הדק את רצועת החזה ואת הכתפיות.
Designed by Duck Design   Powered by: Upsite.co.il